Jdi na obsah Jdi na menu
 


Makro

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

www.CervenaCerna.cz

(ELEEN, 12. 4. 2013 12:32)

Hezký den. Všichni mluví o tom, že se objevila novinka z oblasti online výdělků, skvělé na jaro, když je hodinka, dvě času! Sama si takto vydělávám už od ledna a fakt mě to nadchlo. Milionářku to ze mě sice neudělá, ale když to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kačka :) Píše o tom na Nadhled.Web2001.cz

nadpis

(Pepa, 8. 3. 2013 19:10)

Ahoj, nasel jsemm na netu super stranky s automaty zdarma a jeste ke vsemu pekne sexy babou tam :D mrknete na www.ZdarmaAutomaty.cz a zahrajte si :)

Re: Reklama

(Mirek, 1. 4. 2013 19:01)

Tyto stránky jsem si vytvořil proto abych mohl ukázat nékteré svoje fotografie.Možnost přidat komentář je tu na to aby se dalo fotky hodnotit.
Rozhodně nestojím o to aby mě sem někdo vkládal přiblblou reklamu na stránky s ještě debilnější tématikou.Myslím že jestli máte mozek tak by vám mohlo dojít že na tyto stránky jdou lidé se zájmem o fotografii a vámi vložené odkazy jsou jim u řiti.
Mirek

nadpis

(Sandra, 25. 2. 2013 16:30)

Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nová forma přivýdělku, ideální na zimu, když je večer hodinka dvě času :) Sama si takto vydělávám už od ledna a fakt mě to nadchlo! Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kacka :) Kdyžtak mrkněte na www.Cervena-Cerna.cz

pěkné stránky

(ANDUS, 27. 2. 2012 19:01)

Nejvíce se mi líbí makro je SUPR!!!!!!!